Увага! Важлива інформація!

Увага! Важлива інформація!

Шановні Клієнти!

Повідомляємо, що оскільки наша продукція являється якісною і успішно конкуруючою з відомими закордонними аналогами на ринку України з 2005 року, проти нас не вперше розгортається антирекламна компанія, яка суперечить торговим і чесним звичаям у господарській діяльності.

На даний час відбувається дискредитація як нашої продукції, так і фірми в цілому, шляхом поширення неправдивих відомостей, з метою завдання шкоди нашій діловій репутації.

З повною відповідальністю, повідомляємо що поширена інформація не відповідає дійсності. Вся продукція і програмне забезпечення розроблена нашими спеціалістами і виготовляється кваліфікованими працівниками з дотриманням відповідних технологічних процесів.

Запевняємо Вас, що дії недобросовісних конкурентів і шахраїв не зможуть завадити нам запросити Вас на наше виробництво, особисто ознайомитись з якістю нашого товару, поспілкуватись з нашими спеціалістами і протестувати нашу продукцію в будь-який зручний для Вас час.

Ми завжди відкриті для спілкування і співпраці! 
Прийміть нашу подяку за довіру до нашої компанії !

З впевненістю на подальшу співпрацю, 
трудовий колектив ТОВ «НВС ТС» та 
директор Болєлов В.Г.

ВІДОМОСТІ З ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ (ЄДРПОУ)   ВИПИСКА з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань